Valná hromada 2019

Za účasti dostatečného počtu delegovaných členů naší jednoty jsme si užili volební valnou hromadu. Zprávy o činnostech aktivních oddílů nohejbalu, historických kol a všestrannosti přednesli jejich předsedové. Rok 2018 byl úspěšný pro všechny.

Velká část programu byla věnována  XVI. Všesokolskému sletu, kterého jsme se mohli zúčastnit díky podpoře města Holic. Naši bratři a sestry senioři byli nadšení, že se nám podařilo nacvičit celkem 2 skladby – V Peřině a Siluety. V dnešní uspěchané době je to opravdu velký úspěch. Nácvik vedly sestry Veronika Marková a Iva Ehrenbergerová.

Na závěr valné hromady bylo zvoleno nové vedení.

Starostou byl opět zvolen Lukáš Horský, místostarostkou se stala Renata Urbánková a jednatelem zústává Veronika Marková.

Přejeme nám dostatek sil a elánu pokračovat v rozjetých projektech. A je jich opravdu mnoho.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X