Rezervace tělocvičny

Sokolovnu si rezervujte na badminton, basketbal, volejbal, stolní tenis, minitenis, všesportovní aktivity nebo i Nerf bitvu.
1 hodina pronájmu je účtována za 250 Kč. S permanentkou na 10 hodin za 2 000 Kč budete sportovat výhodněji.
Pokud máte již vytvořený účet, tak je nutné se pro vytvoření rezervace přihlásit.
Pokud uživatelský účet nemáte, klikněte na požadovanou hodinu, dále pak na tlačítko Další krok v pravém dolním rohu a buď si vytvořte svůj účet nebo si vytvořte rezervaci bez přihlášení.
Sokolovnu je možné si rezervovat maximálně 3 měsíce dopředu. Provedené rezervace jsou zobrazeny v uživatelském účtu ve Správě vašich rezervacích (odkaz na ni je k dispozici v levém dolním rohu). Zde je možné rezervaci zrušit, a to nejpozději 12 hodin předem.
V souvislosti s vládním nařízením je naše sokolovna do odvolání pro veřejnost uzavřena.
Věříme, že nám zachováte přízeň a budete k nám pravidelně chodit v lepší časech. My se na vás strašně těšíme.