Shrnutí jarní a letní nohejbalové sezóny

Holickým nohejbalistům začala letošní venkovní sezóna již na konci května. V kategorii mužů a v kategorii dorostu máme své místo v ligové soutěži a týmům se daří.

Muži zvládli odehrát 4 zápasy. 2 vítězství si připsali na domácím hřišti před četným publikem. Doma si po letní pauze zahrají 12.9. a 19.9.

Dorostenci hráli jednou doma a 2 zápasy venku. Všechny zápasy vyhráli a v tuto chvíli jsou na průběžném 1. místě v tabulce. Nyní je čeká domácí zápas 29.8. s TJ Peklo nad Zdobnicí.

Výsledky extraligy mužů

MNK mobilprovás Modřice – T. J. SOKOL Holice 6:3

NK AUSTIN Vsetín – T. J. SOKOL Holice 6:3

T. J. SOKOL Holice – SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 6:3

T. J. SOKOL Holice – T. J. SOKOL I Prostějov 6:2

Výsledky Ligového poháru dorostu

TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice – T. J. SOKOL Holice 3:4

T. J. SOKOL Holice – MNK mobilprovás Modřice 4:3

TJ Spartak MSEM Přerov – T. J. SOKOL Holice 0:7

Nohejbalová mládež nás reprezentovala i na turnajích, krajských přeborech a mistrovství ČR. Na výsledcích je vidět, že Sokol Holice umí vychovat kvalitní hráče. A to díky kvalitním a nadšeným trenérům, ale také i rodičům a funkcionářům, kteří pro kluky vytváří super podmínky. 

Dorostenci Václav Pohl a Jirka Dreiseitl váleli na turnaji v rámci Poháru Českého nohejbalového svazu, kde nenašli přemožitele a obsadili 1. místo.  

Do Modřic na mistrovství ČR jednotlivců jeli mladší žáci Denis Nastoupil a Jakub Zadrobílek. 

Oba dva podali velmi slušné výkony. Denis vypadl v předkole osmifinále s Tobiášem Gregorem z Karlových Varů. Nad síly Kuby byl potom v osmifinále Tomáš Jahoda z Modřic. 

I krajský přebor mladších žáků a starších žáků v singlu měl naše zastoupení. Kluci byli v perfektní formě a spolu s trenéry se radovali ze skvělých výsledků. Mladší žáci: 1. místo – Jakub Zadrobílek, 2. místo – Michal Mařák, 4. místo – Denis Nastoupil. Starší žáci: 1. místo – Dominik Machatý, 5. místo – Ota Jirka.

Náš svěřenec Matěj Kubový získal v dresu MNK Modřice (v této sezóně za ně hostuje) 2 cenné tituly v kategorii starších žáků. Stal se mistrem ČR trojic a také se umístil na 2. místě ve dvojicích. 

Během prázdnin trenér Marek Líbal spolu s Pavlem Hojkou uspořádali pro kluky intenzivní soustředění. 16 borců 5 dní makalo na své formě a věnovali se jim 4 trenéři. Celá akce se moc vydařila a kluci po měsíční pauze nabrali formu a motivaci do podzimních utkání. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X