První semifinálová výhra dorostenců v ligovém poháru

V prvním semifinálovém utkání jsme přivítali hráče středočeského SK Šacung Benešov. Utkání se odehrálo za chladného počasí před čtyřmi desítkami domácích fanoušků. Podali jsme poctivý výkon, jasně jsme dominovali a rychle zapsali první vítězství.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, první dvojice Pohl, Veselý svůj zápas jasně ovládla. Pozitivem je i fakt, že určité aspekty naší hry můžeme dále posouvat a vylepšovat.

Zápas druhých dvojic se odehrával také podle našich not. Bylo ale znát, že ve dorostenci Dreiseitl a Vojtíšek nastoupili do zápasu společně po delší době. Po tomto zápasu jsme vedli 2:0.

V zápase trojic fanoušci sledovali výjimečně vídanou herní variantu. Tedy hru třech leváků – Dreiseitl, Pohl, Veselý. Nám se dařilo ve všech herních činnostech. Soupeři jsme takřka nedovolili bodovat a na naše konto rychle putoval další set. Ve druhém setu dostal na nahrávce prostor Vojtíšek, který potvrdil rostoucí formu. Rázem jsme vedli 3:0.

Zápas jednotlivců je vždy trochu loterie, hostující Šperlík navíc ukázal, že předchozí singly ve čtvrtfinále rozhodně nevyhrál náhodou. V prvním setu se ujal vedení, aktivní nátlaková hra Veselého však slavila úspěch. Náš hráč předvedl svůj vysoký standard a zápas jasně ovládl. A potvrdil tak naše vítězství 4:0.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X