První vítězství dorostu v nohejbalovém play-off

První utkání čtvrtfinále jsme díky lepší pozici po základní části mohli odehrát v domácím prostředí před našimi fanoušky. Sestava Jiří Dreiseitl, Matěj Kubový, Václav Pohl, Tomáš Sochůrek, Vít Vohradník, Marek Vojtíšek porazila TJ Baník Stříbro 4:2.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Veselého nahradil v první dvojici Kubový. Společně s Pohlem poměrně snadno zapsali první zápasový bod na naše konto.

Zápas druhých dvojic (Sochůrek, Vojtíšek) byl především zásluhou Lukáše Tolara z TJ Baník Stříbro vyrovnanou bitvou. Počáteční nerozhodnost v obraně jsme z naší hry postupně dokázali vymazat, což se ukázalo jako rozhodující. A vedli jsme 2:0.

Ve trojicích jsme pokračovali v nastoleném trendu, příležitost dostali opět hráči, kteří toho v poslední době příliš neodehráli. S Pohlem tentokrát nastoupili Vohradník a Dreiseitl. Fanoušci opět sledovali vyrovnaný zápas, v němž jsme nakonec přece jen zvítězili.

V singlu dostal důvěru Kubový, který i přes svoji zjevnou snahu na ostříleného soupeře neměl šanci. A hosté získali první bod.

V odvetě trojic (Pohl, Sochůrek, Vojtíšek) začaly klouzat lajny, my jsme střídali lepší momenty s těmi horšími a tentokrát byli o míč lepší houževnatí hráči soupeře. A snížili na 3:2.

Odveta dvojic nabídla pohledný třísetový zápas, během něhož nás vydatně podpořili fanoušci a i s jejich přispěním jsme utkání dotáhli do zdárného konce a vyhráli 4:2.

Proti houževnatému soupeři opírajícímu se o výraznou individualitu jejich hráče Lukáše Tolara jsme opět podali týmový výkon. Všichni naši hráči ukázali, že pokud plní své role, jsou pro tým prospěšní. Velký dík patří fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Nyní se již těšíme na utkání do Stříbra, kde budeme chtít předvést rychlejší a razantnější nohejbal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X