Podporovatelé sokolského nohejbalu

V roce 2018 oddíl nohejbalu využil všech dotačních možností, které se nabízely. Podpořili nás: Město Holice, Sokolská župa Východočeská – Pippichova, Pardubický kraj, MŠMT.

Díky sponzorům jsme mohli nabídnout lepší zázemí hráčům i divákům. Sponzorovali nás: EKOMONT Holding, s.r.o., Pavel Beták PB rodinné domy, LIKVIDACE ODPADŮ CZ, a.s., Kubový, s.r.o.

Velmi dobře nás podporovaly Technické Služby Holice při úpravách „Lipáku“ tak, aby prostředí pro špičkový nohejbal bylo alespoň provizorně důstojné. Za to patří dík řediteli Ondřeji Dobrovolskému a jeho zaměstnancům.

K rozvoji holického nohejbalu přispívají naši fanoušci a diváci. Jejich přítomnost vždy přiměje hráče k těm nejlepším výkonům.

Největší dík patří rodičům našich mládežníků a hráčům samotným za příkladný přístup k nohejbalu a reprezentaci T.J. Sokol Holice.