Noc sokoloven 2022

V pátek 24. června budeme mít pro vás od 14:00 otevřenou sokolovnu. Bude to u příležitosti další celorepublikové sokolské akce Noc sokoloven.  

Máme toho pro vás připraveného hodně.

Od 14:00 si nenechte ujít výstavu o historii Sokola v Holicích. Pan Václav Kment a Tomáš Formánek z našeho Klubu českých velocipedistů vyloví ze svých archivů historické skvosty. Určitě se přijďte podívat, jak se naše sokolovna v čase měnila. 

Pro děti máme připraven program na sále sokolovny. Sokolský odznak zdatnosti bude pro ně připraven od 16:00 do 18:00. Děti si v 7 disciplínách otestují svoji zdatnost. A nejlepší budou v 18:45 odměněni. Jelikož potřebujeme být na sportovce připraveni, tak je prosím registrujte prostřednictví přihlašovacího formuláře

Další ohlédnutí do historie prožijeme s panem doc. Mgr. Pavlem Panochem, PhD. z Univerzity Pardubice. Ten má přehled o všech zásadních historických milnících naší sokolovny. Jeho přednáška, která se uskuteční od 17:45 v historické výborovně, bude určitě stát za vyslechnutí. 

Cheerleaders Spark Holice nám ukáží sestavy, se kterými úspěšně bodovaly na řadě soutěží. Na sále se objeví v 18:15.

A pokud mají vaše děti rádi neotřelé, divoké a ztřeštěné písně, tak právě pro ně bude od 19:00 hrát Michal Dalecký. Budou to songy od jeho kapely Bombarďák. Nudit se nebudete ani vy, rodiče. 

Vrcholným bodem programu bude historická jízda Klubu českých velocipedistů sokolským parkem v 19:30. Ale pozor. Takovou jste ještě neviděli. 

Café Zemánek bude mít pro vás dveře otevřené. A mezi sokolovnou a mateřskou školou bude pro vás připraveno i něco na zub. 

Těšíme se na vás, že si s vámi Noc sokoloven užijeme až do noci. 

X