Pardubický kraj v roce 2019 finančně podpořil naše investice do budovy a sportovní aktivity

Děkujeme Pardubickému kraji za finanční podporu, kterou jsme v roce 2019 od něj získali. Velmi si toho vážíme.

V rámci dotačního programu Podpora v oblasti sportu a volnočasových aktivit jsme finanční prostředky využili na pravidelnou sportovní činnost dětí a mládeže.

Zároveň jsme také čerpali dotaci z programu Podpora výstavby, rekonstrukcí a oprav sportovních zařízení. Tyto finanční prostředky jsme investovali do rekonstrukce dvou šaten v naší sokolovně. Staré a nevzhledné šatny byly citlivě opraveny a nyní září novotou.

Z programu podpory kultury a památkové péče jsme provedli demolici nepůvodního přístavku sokolovny, ve kterém několik desetiletí bylo sociální zázemí pro sportovce. Zároveň jsme tyto finanční prostředky použili na obnovu zděného pláště budovy.