NOC SOKOLOVEN 28.9. v Holicích

Srdečně zveme všechny příznivce holického sokola na NOC SOKOLOVEN, která se uskuteční v sobotu 28.9.2019 v sokolovně v Holicích.

Program:

• Sportovní aktivity a hry pro děti – začínáme v 17:00.
  • 18:00 – 18:30 se v celé své kráse představí bratři a sestry z Klubu českých velocipedistů.
  • 19:00 – 20:00 tvoření lodiček, kterými na pietní den Večer sokolských světel uctíme památku za každou sokolskou duši, která neváhala obětovat svůj život za svobodu národa.
  • 18:30 a 20:30 komentované prohlídky zrekonstruovaných částí sokolovny
  • Ve 22:00 se vrátíme do historie a zkusíme vytvořit živé obrazy, které jsou tématem letošní Noci sokoloven. V 19. století byly na divadlech, slavnostech, plesech velmi oblíbené. A většinou byly výpravnou kompozicí oslavující nějakou ideu nebo připomínající určitý historický děj.
  • Možnost přespání v sokolovně. Přineste si vlastní karimatku a spacák a zažijte s dětmi dobrodružnou noc v sále sokolovny.

Po celou dobu bude pro vás zajištěno bohaté občerstvení – vítězný guláš z Guláškošt 2019, maso na grilu, pivo, nealko.

Navštivte Café Zemánek

Café Zemánek v 1. patře sokolovny bude v sobotu otevřeno. Zarezervujte si svůj stůl na telefonu 773 540 404.